Podjetje TRG d.o.o.
LJUBLJANA, CELOVŠKA 150

Direktor

Franc Podgoršek, inž.
E: franc.podgorsek@podjetje-trg.si
T: 01 / 500 14 40

Tajništvo

Marta Prešeren
E: tajnistvo@podjetje-trg.si
T: 01 / 500 14 40
F: 01 / 519 42 64

Karcher program

Sergej Novak
E: sergej.novak@podjetje-trg.si
T: 01 / 500 14 51
M: 031 589 913

HPC – Hidravlika/Pnevmatika

Miro Antonič
E: hpc2@podjetje-trg.si
T: 01 / 500 14 56
M: 041 675 399

Sergej Novak
E: sergej.novak@podjetje-trg.si
T: 01 / 500 14 51
M: 031 589 913

Radoslav Glamočanin
E: radoslav.glamocanin@podjetje-trg.si
T: 01 / 777 48 97
M: 041 360 459

Mitja Rupnik
E: mitja.rupnik@podjetje-trg.si
T: 01 / 500 14 42
M: 041 675 399

Servis Karcher in rezervni deli

Slavko Markovič
E: servis@podjetje-trg.si
T: 01 / 519 47 47
M: 031 329 464

Izet Redžič
E: servis@podjetje-trg.si
T: 01 / 519 47 47

Računovodstvo

Lilijana Škrbinc
E: finance@podjetje-trg.si
T: 01 / 500 14 54
F: 01 / 500 14 52

Mojca Martinc
E: mojca.martinc@podjetje-trg.si
T: 01 / 777 48 96
F: 01 / 500 14 52

Sandra Podgoršek
E: sandra.podgoršek@podjetje-trg.si
T: 01 / 500 14 40
M: 031 564 313
F: 01 / 500 14 52

Podjetje TRG d.o.o.
MARIBOR, TRŽAŠKA 65

Prodaja hidravlike in pnevmatike, ter rezervnih delov

Slavko Cej
E: trg-mb@podjetje-trg.si
E: slavko.cej@podjetje-trg.si
T: 02 / 331 74 42
F: 02 / 320 20 01

Zvonko Lukavečki
E: trg-mb@podjetje-trg.si
E: zvonko.lukavecki@podjetje-trg.si
T: 02 / 320 20 00
F: 02 / 320 20 01

Zdravko Prejac
E: trg-mb@podjetje-trg.si
E: zdravko.prejac@podjetje-trg.si
T: 02 / 320 20 00
F: 02 / 320 20 01

Sašo Veilguni
E: trg-mb@podjetje-trg.si
E: saso.veilguni@podjetje-trg.si
T: 02 / 320 20 00
F: 02 / 320 20 01

Urška Postružnik
E: trg-mb@podjetje-trg.si
E: urska.postruznik@podjetje-trg.si
T: 02 / 320 20 00
F: 02 / 320 20 01